Trwa przesyłanie formularza, prosimy czekać.

System monitoringu pojazdów gps 42-298-70-70 Logowanie Załóż konto

Aplikacja

Osiągnąć pełny sukces 

Zebranie i wysłanie na serwer danych dotyczących parametrów użytkowania pojazdu za pomocą urządzenia telemetrycznego to dopiero połowa sukcesu. Lokalizator wysyła pakiet danych, w skład którego wchodzi nawet kilkadziesiąt parametrów, nawet co sekundę. Już dla jednego pojazdu taka ilość nieuporządkowanej informacji staje się bezużyteczna. Sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana w firmach obsługujących po kilkadziesiąt bądź kilkaset pojazdów.

 Choć żaden komputer nie jest w stanie zastąpić wprawionego oka właściciela lub spedytora, to odpowiednio uporządkowane i przedstawione dane spływające z lokalizatora mogą zdecydowania ułatwić zarządzanie flotą pojazdów.

Aplikacja internetowa Trakero.pl dziełem zespołu naszych specjalistów 

Dlatego drugim ważnym filarem systemu Trakero.pl, obok produkowanych przez nas urządzeń, jest internetowa aplikacja, przygotowana przez naszych specjalistów w oparciu o standardy Web 2.0. Dane przesyłane przez lokalizator „obrabiane” są za pomocą odpowiednich algorytmów i przedstawiane w przystępny sposób za pomocą map, obrazowania graficznego, wykresów, raportów i powiadomień. Dodatkowa, profesjonalna interpretacja danych bazowych, dokonane przez aplikację może dostarczyć dodatkowych cennych informacji np. o ekonomice jazdy (ecodriving).

Wiedza, umiejętności, doświadczenie

Kilkuletnie doświadczenie zdobyte w obsłudze informatycznej firm, w sposób szczególny zaś w sferze monitoringu i lokalizacji pojazdów pozwoliło nam stworzyć aplikację „szyty na miarę” Państwa oczekiwań. Tego sukcesu nie moglibyśmy osiągnąć bez naszych klientów, których cenne uwagi, czynią nasz produkt bardziej praktycznym i bliższym realiom sztuki zarządzania flotą pojazdów.

Intuicyjność, funkcjonalność, niezawodność, użytkowość 

Naszym głównym założeniem jest, by aplikacja była przejrzysta, przyjazna w użytkowaniu, intuicyjna, funkcjonalna, a nade wszystko niezawodna. Staramy się unikać zbędnych upiększeń, które działają na niekorzyść efektywności pracy aplikacji. Mówimy również zdecydowane „NIE!” dla pozornych funkcjonalności, które na pierwszy rzut oka wyglądają ciekawie, a w praktyce okazują się zupełnie nieużyteczne.

Aplikacja „szyta na miarę” 

Prezentowana przez nas aplikacja jest jedynie pewną u standaryzowaną propozycją. Wykorzystywane w systemie własne rozwiązania elektroniczne i informatyczne, umożliwiają przygotowanie dla Państwa dodatkowych funkcjonalności np. raportów. Zgłoście nam swoje zapotrzebowanie, a zaprojektujemy odpowiednie rozwiązanie.

 

aplikacja-monitoring-gps

aplikacja-monitoring-gps2

aplikacja-monitoring-gps3