Trwa przesyłanie formularza, prosimy czekać.

System monitoringu pojazdów gps 42-298-70-70 Logowanie Załóż konto

Opis

Dostęp poprzez przeglądarkę internetową 

Nasi klienci nie muszą instalować żadnego oprogramowania na własnych komputerach. Dostęp do aplikacji możliwy jest za pomocą przeglądarki internetowej na każdym, komputerze, tablecie i smartfonie z łączem Internetowym, w różnych systemach operacyjnych. W dniu instalacji urządzenia w samochodzie użytkownik otrzymuje dostęp do indywidualnego konta, do którego może się zalogować przez stronę internetową Trakero.pl i w ten sposób od ręki rozpocząć korzystanie z systemu.

Zastosowanie takiego rozwiązania omija konieczność żmudnej implementacji systemu na wszystkich koniecznych stanowiskach komputerowych użytkownika. Redukuje, w zasadzie do zera, ryzyko braku kompatybilności zastosowanych rozwiązań oraz umożliwia łatwy, bieżący rozwój aplikacji oraz natychmiastową reakcję na pojawiające się problemy.

Przejrzystość i intuicyjność rozwiązań

Poruszanie się w przestrzeni aplikacji jest kwestią bardzo intuicyjną. Pracę użytkownika ułatwia przejrzyste menu oraz podręczny pasek narzędzi. Stąd też wdrożenie systemu nie wymaga długich i obszernych szkoleń.

Personalizacja

Indywidualne podejście do każdego klienta jest dla nas sprawą kluczową. W odpowiedzi na różnorodne upodobania i zapotrzebowanie naszych klientów udostępniliśmy możliwość personalizacji przestrzeni roboczej aplikacji. Użytkownik  może zdecydować, które z pasków narzędzi oraz informacji będą wyświetlane, a które pozostaną ukryte.

Historia danych dostępna prze cały okres trwania umowy

Urządzenia działające w naszym systemie są proszone o przesłanie danych  nawet co kilka sekund. Każde takie odpytanie, z pełnym pakietem danych dotyczących parametrów jazdy, zapisywane jest w historii, która dostępna jest dla Państwa przez cały okres trwania umowy.

Rozwiązanie to pozwala na powrót do informacji np. wygenerowanie raportu nawet z okresu kilku lat wstecz. Dodatkowo, w razie potrzeby, możemy sprawdzić poszczególne parametry dla prawie każdej sekundy użytkowania pojazdu.

opis4

opis3

opis2