Trwa przesyłanie formularza, prosimy czekać.

System monitoringu pojazdów gps 42-298-70-70 Logowanie Załóż konto

Kontrola parametrów

Nawet do kilkudziesięciu parametrów jazdy

System Trakero.pl, w zależności od zastosowanych rozwiązań technicznych, może dostarczać do aplikacji informację o nawet kilkudziesięciu parametrach jazdy. Lokalizator uzyskuje dane z kilku źródeł, m.in.:

z lokalizacji satelitarna, dzięki której możemy uzyskać informacje o współrzędnych, prędkości, wysokości npm i przebytym dystansie

z szyny CAN (komputera pojazdu), która dostarcza informacji m.in. o: prędkości i dystansie (z zegarów samochodu nie GPS), poziomie paliwa, całkowitym zużyciu paliwa, obrotach silnika, nacisku na pedała gazu, użyciu hamulca, włączonych kontrolkach czytaj więcej (link do CAN w kontroli paliwa)

z zewnętrznych czujników m.in.: ruchu, termometrów, sondy paliwa, przepływomierza

z systemów: system autoryzacji i identyfikacji kierowcy oraz naczepy, system wspomagania kierowcy oraz ostrzegania o zdarzeniach i niebezpieczeństwach na drodze MobilEye.

W oparciu o te dane aplikacja generuje kolejne informacje np. o średnim spalaniu i prędkości, ekonomice jazdy, nieuprawnionym użyciu pojazdu.

Kontrola bieżących parametrów

Bieżące parametry jazdy poszczególnych pojazdów prezentowane są w panelu głównym „Moje urządzenia”. Wszystkie parametry bazowe wyświetlane są na liście pojazdów. O tym, które informacje mają być wyświetlane w tym miejscu decyduje sam klient. Użytkownik w łatwy sposób może uzyskać rozszerzenie tych podstawowych parametrów wyświetlając specjalny widget, dla poszczególnych pojazdów.

Okno parametrów szczegółowych

Historia danych

Wszystkie parametry, pochodzące z odpytywania lokalizatora, zapisywane są w historii.
W oparciu o te informacje generowane są liczne wykresy i raporty, a także alerty o stanach krytycznych.

kontrola-parametrow7

kontrola-parametrow

kontrola-parametrow2

kontrola-parametrow3

kontrola-paramerow4

kontrola-parametrow5

kontrola-parametrow6