Trwa przesyłanie formularza, prosimy czekać.

System monitoringu pojazdów gps 42-298-70-70 Logowanie Załóż konto

Lokalizacja

lokalizacja2

Panel główny – „Mapa”

Po zalogowaniu się do systemu, aplikacja kieruje nas automatycznie do panelu „Moje urządzenia”, gdzie pod ręką mamy pasek menu, pasek przydatnych narzędzi, listę monitorowanych pojazdów z najbardziej potrzebnymi danymi (m.in. bieżąca lokalizacja) oraz mapę Europy, na której widzimy zlokalizowane nasz pojazdy. Jeżeli pojazd znajduje się w ruchu mapka automatycznie się odświeża i podaje nową lokalizację.

Licencjonowana mapa HERE

Funkcja „Moje urządzenia” umożliwia monitoring pojazdów w czasie rzeczywistym. Wizualizacja pojazdu jest dokonywana na dokładnej, cyfrowej mapie firmy HERE, która udostępnia pełne nazewnictwo ulic oraz numeracje budynków. Producent mapy regularnie  wprowadza zmiany pojawiające się w siatce drogowej.

Dodatkowo istnieje możliwość przełączenia widoku na mapę OSM. Aplikacja umożliwia również wizualizację na mapach cyfrowych dostarczanych przez klienta. np. sieci kolejowych, tramwajowych

Historia przejechanych tras

Lokalizacja każdego lokalizatora zapisywana jest w historii, dzięki czemu w dowolnym momencie może dokonać wizualizacji wykonanej trasy na mapie. Aplikacja pokazuje tzw. dane o początku i końcu trasy oraz miejscach i czasie postojów.

Dane na temat lokalizacji, zapisane w historii, wykorzystywane są również przy generowaniu  różnych raportów. W ten sposób, w przystępnej formie, otrzymujemy informację m.in. o miejscu rozpoczęcia i zakończenia jazdy oraz postojów, a także miejscach dokonanych tankowań.

W oparciu o lokalizację możemy również sprawdzić np. na jakim odcinku drogi kierowca jechał ze znaczną prędkością, czy przebywał we właściwych, wyznaczonych miejscach, gdzie  nastąpił nagły spadek poziomu paliwa.

lokalizacja

lokalizacja3