Trwa przesyłanie formularza, prosimy czekać.

System monitoringu pojazdów gps 42-298-70-70 Logowanie Załóż konto

KONTROLA PALIWA

W okresie coraz to bardziej drożejącego paliwa wiele firm zastanawia się nad wdrożenie systemu monitoringu GPS. Dobrze dobrany system GPS potrafi się zwrócić w kilka miesięcy w firmach gdzie często dochodzi do rozliczania zawyżonych kilometrów lub kradzieży paliwa. Jako specjaliści w dziedzinie monitoringu pojazdów stworzyliśmy kilka rozwiązań do monitoringu paliwa.

Bardzo ważnym elementem w systemach monitoringu pojazdów jest kontrola paliwa w pojazdach służbowych. Bazując na naszych ponad 4 letnich doświadczeniach w branży stworzyliśmy własne urządzenie telemetryczne o nazwie SKORPION. Umożliwia ono podłączenie wielu peryferiów związanych z kontrolą gospodarki paliwowej w firmach.

 Możliwości kontroli paliwa w systemach GPS.

System GPS Trakero.pl

Oferujemy bardzo rozbudowany system monitoringu pojazdów wraz z kontrolą paliwa i analizą sposobu użytkowania pojazdów tzw.eco driving.

W systemie TRAKERO  do kontroli paliwa stosujemy następujące rozwiązania:

  •     Sondy paliwa cyfrowe i analogowe
  •     Przepływomierze (rekomendowane rozwiązanie, dokładność pomiarów do 5ml!)
  •     Magistralę CANBus/FMS
  •      Analiza chwilowego spalania
  •     Analiza Total Burn Fuel – licznik zużycia paliwa, który pozwala na określenie ilości paliwa, które faktycznie zostało dostarczone do silnika
  •      Analizę pracy wtrysków paliwa (Nowość!)

Dodatkowe rozwiązania

  •     Fabrycznego pływaka (nie polecamy)
  •     Karty paliwowe
  •     Kontrolę otwarcia korka wlewu paliwa
  •     Analizę pracy wtrysków paliwa (Nowość!)

kontrola-paliwa

ALGORYTM PALIWOWY

Dzięki wbudowaniu algorytmu paliwowego w urządzenia do monitoringu pojazdów jesteśmy w stanie z dużą precyzją stan paliwa, zużycie paliwa oraz kontrolę ubytków paliwa. Nie stosujemy rozwiązań oferowanych przez konkurencję i analizę paliwa w programach monitoringu. Dzięki własnej konstrukcji urządzenia które zostało pozytywnie zaopiniowane przez Wydział Transporty Politechniki i wydana została dla niego OPINIA O INNOWACYJNOŚCI.

Jest to jedyne na Polskim rynku urządzenie z w/w opinią!

KONTROLUJ I OSZCZĘDZAJ

System kontroluje i automatycznie rozlicza kilometry wykonane w podrózach służbowych i prywatnych. Dzięki wnikliwej analizie jazd jesteśmy w stanie w 100% kilometry nie wykonane w celach służbowych.

Dzięki wdrożeniu systemu TRAKERO, analizie jazdy kierowcy oraz  wyeliminowaniu ubytków możemy liczyć na  średnie oszczędności w spalaniu pojazdu na poziomie 1-3 l/100 km.  Przy aktualnej cenie paliw  można liczyć na realne, roczne oszczędności na poziomie 5000-6000 zł na jeden pojazd.