Trwa przesyłanie formularza, prosimy czekać.

System monitoringu pojazdów gps 42-298-70-70 Logowanie Załóż konto

Lokalizacja telefonu

Aplikacja mobilna trakero lokalizator umożliwia bezpłatny monitoring dowolnych urządzeń z systemem Android. Darmowa lokalizacja telefonu pozwala na sprawdzanie miejsca pobytu członków rodziny  lub pracowników w firmie. To wszystko całkowicie za darmo!

Aplikacja trakero pozwala na śledzenie telefonu z każdego miejsca i w każdej sytuacji. Zamień swoje urządzenie w darmowy lokalizator telefonu i sprawdzaj swoje podróże, a także miejsca pobytu swoich najbliższych. Dzięki Trakero mobile  lokalizator zawsze możesz namierzyć telefon swojego dziecka lub partnera.

lokalizacja-telefonu namierzanie-telefonu sledzenie telefonu

 

Namierzanie telefonu

Szukasz aplikacji, która pozwoli na lokalizację telefonu Twojego dziecka? Twoje dziecko idzie do nowej szkoły i martwisz się o jego bezpieczeństwo? A może ma dużo zajęć pozalekcyjnych i nie zawsze wiesz, gdzie się aktualnie znajduje? Darmowy lokalizator GPS trakero rozwieje Twoje obawy! Zobacz, jak to działa.

Lokalizator telefonu

lokalizator telefonu

Dzięki lokalizacji telefonu trakero możesz w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się telefon żony, męża, znajomego czy Twojego pracownika. Namierzanie telefonu nigdy nie było tak proste! Zainstaluj aplikację trakero i lokalizuj telefon z Androidem. Sprawdź szczegóły.

Śledzenie telefonu

Wreszcie, trakero  to lokalizacja telefonów i innych urządzeń z systemami Android

Aplikacja Trakero Lokalizator GPS współpracuje z systemem lokalizacyjnym Trakero.pl. Aby skorzystać z aplikacji należy zarejestrować nowe konto na stronie głównej serwisu www.trakero.pl lub dodać urządzenie do aktualnie posiadanego konta. Główne funkcje aplikacji: Wysyłanie współrzędnych geograficznych pozycji telefonu komórkowego na serwer lokalizacyjny Trakero. Dzięki aplikacji w prosty sposób możesz ustalić pozycję obiektów. Aplikacja znajduje zastosowanie w monitoringu pojazdów, pracowników wykonujących zlecone zadania w terenie lub dzieci. Parametry wysyłania danych: co ustawiony interwał czasowy (od 15 do 120sek) co zmianę kąta skrętu (od 25 stopni do 180 stopni)    
Martwisz się o bezpieczeństwo swojego dziecka? Chciałbyś mieć pewność, że nie opuściło placówki edukacyjnej lub domu pod Twoją nieobecność? Lokalizator GPS zainstalowany w smartfonie Twojej pociechy pozwoli Ci na sprawdzenie aktualnego miejsca jego pobytu. Instalacja i sprawdzanie aktualnego miejsca pobytu jest całkowicie darmowe! lokalizator-telefonu