Trwa przesyłanie formularza, prosimy czekać.

System monitoringu pojazdów gps 42-298-70-70 Logowanie Załóż konto

ECOdriving

Ecodriving w dobie rosnących cena paliw na światowych rynkach warto wdrożyć w firmie zasady ecodrivingu. System TRAKERO pomoże w udoskonaleniu technik ecodrivingu oraz wykaże wszystkie złe nawyki kierowców.

 

JAK JEŹDZIĆ ECO?

System ecodrivingu TRAKERO został opracowany ze specjalistami zajmującymi się ekojazdą. Wyodrębniliśmy kluczowe czynniki, które wypływają na poziom zużycia paliwa, części pojazdów, czy bezpieczeństwo jazdy:

  • JAZDA NA NISKICH BIEGACH
  • JAZDA Z NADMIERNYMI PRĘDKOŚCIAMI OBROTOWYMI SILNIKA
  • NADMIERNE PRĘDKOŚCI
  • GWAŁTOWNE PRZYŚPIESZENIA
  • GWAŁTOWNE HAMOWANIA (nie używanie silnika do zapewnienia optymalnej prędkości)
  • ZUŻYCIE PALIWA NA POSTOJACH
  • BRAK UTRZYMYWANIA STAŁEJ PRĘDKOŚCI PODCZAS JAZD POZAMIEJSKICH

System punktacji kierowców TRAKERO

Nasze lokalizatory z serii SKORPION umożliwiają ocene ecodrivingu. Dzięki wbudowanym akcelometrom 9 osiowym oraz żyroskopom pozwalają w połączeniu z komputerem pokładowym pojazdu uzyskać dokładne i precyzyjne dane dotyczące zachowania się kierowców.. Parametry ecodrivingu poddawane są badaniom z rozdzielczością 0,1sek. Taka szybka ocena umożliwia porównywanie poszczególnych kierowców. W systemie  TRAKERO wbudowaliśmy dodatkowe moduły dla analizy, raportowania i oceniania poszczególnych parametrów mających wpływ na osiąganie celu niskiego spalania i zużycia pojazdu.

Aktualnie mierzone jest ponad 70 parametrów, na podstawie, których oceniane są w skali od 1-100 (100 jest oceną najwyższą) najistotniejsze parametry jazdy mające wpływ na zużycie paliwa.

ecodriving4ecodriving

  OCENA ECOJAZDY Na podstawie ocen cząstkowych wystawiana jest ocena ekojazdy. Aby umożliwić wyciągnięcie natychmiastowych wniosków i oszacowanie skali problemu, przy ocenach dla poszczególnych aut znajduje się informacja o średnim spalaniu pojazdu. Dzięki temu nawet w czasie rzeczywistym, możemy obejrzeć ocenę stylu jazdy kierowcy, wprost na ekranie lokalizacji pojazdów.  
ecodriving2ecodriving5ecodriving3