Trwa przesyłanie formularza, prosimy czekać.

System monitoringu pojazdów Czat on-line Logowanie Załóż konto

O firmie

Firma VE SYSTEMS z siedzibą w Łodzi jest producentem usługi TRAKERO. Usługa funkcjonuje na rynku od 2010 roku. W tym czasie pozyskaliśmy ponad 1000 firm w całej UE. Obsługujemy kilka tysięcy pojazdów. Działamy na całym rynku europejskim ze szczególnym naciskiem na rynek Polski i Brytyjski. W 2011 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą NAVTEQ dzięki temu gwarantujemy naszym klientom dostęp do najlepszych map całego Świata. Naszymi współpracownikami są wysokiej klasy specjaliści. Z początkiem 2012 roku otworzyliśmy własny dział R&D Research and Development. Owocem prac naszego zespołu było wyprodukowanie urządzenia telemetrycznego SKORPION do monitoringu pojazdów. Wysoka jakość naszego produktu została pozytywnie zaopiniowana przez niezależną jednostkę naukową i otrzymaliśmy opinię o innowacyjności dla naszego produktu.

Nasza Firma jest w okresie bardzo dynamicznego rozwoju dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i wysokiej jakości naszych usług.

o-firmie

misja-firmy

Misja firmy

Chcemy zostać liderem w systemie lokalizacji i monitoringu pojazdów GPS na rynku europejskim.

Chcemy być Firmą o której klienci powiedzą tak to bardzo dobra Firma i będą nas polecali innym. Osiągniemy to poprzez niezawodną i wysoką jakość naszych usług oraz profesjonalną obsługę klienta niezależnie od jego wielkości.

System TRAKERO

Nasz system opiera się na trzech technologiach GNSS, M2M i Web 2.0. Jest to najbardziej elastyczny system monitoringu pojazdów GPS dostępny na rynku, umożliwia na to przygotowanie systemu „szytego na miarę” oraz połączenie go z istniejącymi systemami informatycznymi w Państwa Firmie. Dostępny jest zarówno dla klientów biznesowych jak i użytkowników indywidualnych. Wciąż wprowadzamy nowe rozwiązania aby nasze usługi cechowały się najlepszą jakością i niezawodnością Zapraszamy do zapoznania się z ofertą monitoringu pojazdów dostosowaną do specyfiki Państwa działalności.