Trwa przesyłanie formularza, prosimy czekać.

System monitoringu pojazdów gps 42-298-70-70 Logowanie Załóż konto

Przewóz osób

TRAKERO jest systemem, którego głównym celem jest uzyskanie działającego – w najwyższym możliwym stopniu – bez zakłóceń przejazdu pojazdów komunikacji miejskiej na terenie miasta, kontrola rozkładu jazdy, zapewnienie łączności radiowej ze wszystkimi pojazdami oraz zbieranie i przetwarzanie informacji o ruchu w czasie rzeczywistym. Osiągnięcie tych celów pozwala na

 

  • zwiększenie zadowolenia pasażerów (i co za tym idzie, zwiększenie atrakcyjności tej formy poruszania się po mieście) poprzez skrócenie czasu przejazdów, zwiększenie regularności kursowania autobusów, poprawę punktualności, skrócenie czasu oczekiwania na pojazd w przypadku przesiadania się i informowania o sytuacji na trasach przejazdu zarówno kierowców, jak i pasażerów na przystankach
  • zmniejszenie strat spowodowanych nieprawidłową realizacją rozkładu jazdy przez wprowadzenie nowoczesnego systemu informowania centrali ruchu o aktualnej sytuacji na trasach przejazdu, pozwalającego na szybkie likwidowanie zakłóceń oraz zabezpieczenie połączeń przesiadkowych w punktach węzłowych
  • poprawę warunków pracy prowadzących pojazd poprzez eliminację zbędnych postojów na skrzyżowaniach, informowanie na bieżąco o odstępstwach od planowanego rozkładu jazdy, możliwość natychmiastowego sprowadzenia pomocy w przypadku wydarzeń losowych (wypadek, napad itp.)

 

przewoz-osob

Umożliwia monitoring w czasie rzeczywistym jak i pozwala prześledzić historię tras. Rejestruje rzeczywisty czas pracy kierowców, postoje oraz długość pokonanych tras. Dodatkowym elementem jest możliwość kontroli gospodarki paliwowej w połączeniu z dokładnymi sondami paliwa. Gwarantuje wyeliminowanie nadużyć jak np. kradzieże paliwa.

przewoz-osob2

Umożliwia również zastosowanie elektronicznych rozkładów jazdy wraz z tablicami świetlnymi. Dodatkowym elementem jest możliwość zastosowania systemu w połączeniu z urządzeniami mobilnymi. Każdy pasażer ma możliwość sprawdzenia w telefonie komórkowym dokładnie, co do minuty czasu przyjazdu autobusu.

System TRAKERO można rozbudować co umożliwia nam dostosowanie systemu do indywidualnych wymagań klienta wynikających ze specyfiki jego działalności gospodarczej.

Mamy nadzieję, że oferta naszej firmy zainteresowała Państwa. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Jeżeli są Państwo zainteresowani instalacją systemu prosimy o kontakt z nami, zaprezentujemy wtedy system dostosowany do Państwa oczekiwań.